Hotel Harmonia** | Ubytovaniearelax
     

Hotel Harmonia**

Popis objektu

Dňa 23.februára 2015 sa slávnostným rautom otvoril   Hotel HARMÓNIA.**    

Piešťany sú snáď najobľúbenejšie slovenské kúpeľné mesto v nadmorskej výške 162m.  Hotel Harmonia **  sa profituje ako zariadenie určené pre rodiny a detský oddych. Vďaka svojej vybavenosti aj pre kongresovú turistiku, semináre, školenia a iné formy skupinových stretnutí. Dispozícia priestorov umožňuje usporiadanie rodinných podujatí, svadieb, osláv narodenín, oslavy výročí, či stužkové a iné formy spoločenských podujatí pre mladých. Hotel je situované v tichom a zdravom prostredí, na ľavej strane jazera Sĺňava a práve táto pozícia dáva obidvom hotelom veľké možnosti v uspokojení potrieb širokej skupine návštevníkov. Hotel HARMÓNIA  ponúka klientom za pomerne nízke ceny vysokú kvalitu ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb. Hotel je vyhľadávanou destináciou pre klientou stredného a vyšieho veku s cieľom čerpania kvalitných služieb v hotelovom Relax-Centre, zameranom na riešenie problémov s pohybovým ústrojenstvom a súvisiacimi patológiami. Pohodový oddych je dopĺňaný výbornou a bohatou stravou, širokospektrálnym kultúrnym programom a starostlivosťou o klienta. Hotel Vám ponúka reštauračné služby a je otvorený celoročne. 

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 (0) 335 583 081 +421 (0) 911 882182

E-mail: hotel@harmoniahotel.sk

Webová stránka: www.harmoniahotel.sk

GPS súradnice:48.57150657 17.83205129
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie Hotela Harmonia** ponúka bohaté využitie športových aktivít, v blízkosti antukové tenisové kurty, bowling, squash, golf, termálne kúpalisko na kúpeľnom ostrove, strelnica aj pre amatérov. V Ratnovskej zátoke zas môžu klienti vyskúšať vodné lyže.                                                                                                     Turistika – región je bohatý na turistické chodníky. Prejsť sa môžete napríklad na blízku Červenú vežu alebo Bachus vilu. Prejdite sa po pamiatkovej zóne mesta: Krajinský most, Kúpeľná dvorana, Kúpeľný park a Kúpeľný park a Kúpeľný ostrov. Pozrite si množstvo unikátnych kúpeľných domov, pomníky, sochy a chodník  slávy paralympionikou v kúpeloch. Kolonádový most a najznámejšia socha barlolámača. Balneologické múzeum  – je predovšetkým múzeom špecializovaným na dejiny kúpeľov a kúpeľníctva na území Slovenka.                                                                                                                                                              Športové možnosti  – Bowling 0,5 km, Športová hala 3,5 km, Tenisová hala 3 km, Tenisové kurty 200 m, Jazda na koni 4 km, Squash 3,5 km, Bazén vonkajší 150 m, Bazén krytý vyhrievaný 3,5 km, Volejbalové ihrisko 300 m, Futbalové ihrisko 3 km, Hokejový štadión, Inline dráha 200 m, Vodné športy 200 m, Plážový volejbal 300 m, Strelnica 4 km, Solárium 2 km, Golf 2 km, Golfový trenažér 4 km.   Hotel Harmonia ** je ideálnym partnerom pre milovníkov cykloturistiky. Nachádzame sa na najvýznamnejšej cyklotrase okolo jazera Sĺňava a vieme klientom zabezpečiť pre ich bicykle ochranu, ľahký servis.                                                                                                                                                                                                                                                                  Adrenalín v Piešťanoch – Splavovanie Váhu, horolezectvo, škola šmiku, tandemové jazdy na motocikloch, zoskoky z lietadla, moto štvorkolky, strelnica, lukostreľba, rybník s lanovou dráhou, vodné lyže, športové rybárstvo, let balónom.

Vybavenosť objektu

Všetky izby spĺňajú štandard 3 * a poskytujú dostatočný komfort pre príjemný oddych. Sú vybavené sociálnym zariadením, TV so satelitným príjmom, telefón, rádio, fén, bezplatné pripojenie na internet, mini-bar, chladničku a priestranný balkón, ktorý Vám doplní v letných mesiacoch spojenie s prírodou. 2-lôžková izba kúpeľňa so sprchovacím kútom, niektoré s vaňou. Prakticky do všetkých izieb je možné doložiť prístelok. Rodinná izba - dve navzájom prepojené 2-lôžkové izby, vhodné pre rodiny s malými deťmi. Apartmán - dve miestnosti spojené chodbičkou a kúpeľňou. Na požiadanie Vám vyhovieme fajčiarskou izbou. Vďaka priestranným rokovacím a kongresovým priestorom je vyhľadávanou destináciou pre organizovanie rodinných osláv, svadieb, školení, firemných akcii a mládežníckych podujatí, akými sú stužková, oslava diplomu a podobne. Naším klientom je počas celého dňa k dispozícii konzumácia nápojov a ľahkého občerstvenia v dennom bare, poprípade Vás radi obslúžime aj v hotelovej hale. V letnom období poskytujeme občerstvenie na letnej terase, často podávame obed, či večeru priamo v prírode, čo určite privítate.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu