Penzión QUERCUS | Ubytovaniearelax
     

Penzión QUERCUS

Popis objektu

V roku 2009 sa nám po trojročnej rekonštrukcii pôvodnej pekárne z 50. rokov podarilo spustiť do prevádzky priestory kuchyne a reštaurácie. Reštaurácia poskytuje priestor pre 44 ľudí. Pozývame Vás na špeciality z diviny, rýb, šaláty a tradičné slovenské jedlá. Ponúkame Vám možnosť vychutnať si tie najlepšie biovína zo slovenskej produkcie. Kaviareň s obrazmi a jemným osvetlením, vytvárajú príjemné prostredie na vychutnanie rannej kávy či večerného čaju. Sťahovacia tribúna s kapacitou pre 44 ľudí Vám umožní v pohodlí sledovať školiteľa alebo si vychutnať film či futbalový zápas.  Postaráme sa o Vás pri organizovaní: konferencie, školenia, oslavy životných jubileí, svadby, krsty – to všetko dokážeme pre Vás pripraviť od A po Z. s radosťou…  Okrem relaxu, športov, wellnesu a výletov do okolia pre Vás pripravíme  večerné, jednodňové alebo aj celo víkendové tematické akcie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Hájik

Tel.č: +421 905 936 535

E-mail: pavol.hajik@gmail.com , aliementa.natur@gmail.com

Webová stránka: www.penzionquercus.sk

GPS súradnice:48,494456 17,606037
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Dubové sa môže pýšiť jednou z najkrajších vodných nádrží. Vybudovali ju v roku 1971. Priehrada je vhodná nielen pre vášnivých rybárov, ale môžete ju spojiť s príjemnou prechádzkou s kŕmením labutí. Kto má rád adrenalín, môže si vyskúšať plavbu po Dubovskej vodnej nádrži.  Navštívte zrúcaninu Katarínka – počiatky kostola siahajú až k legende z konca 16. storočia, v ktorej sa v týchto miestach zjavovala sv. Katarína. Smolenický zámok je obklopený veľmi pekným a udržiavaným parkom. Navštívte jaskyňu Driny nachádza sa v chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty, juhozápadne od mestečka Smolenice. Okoštujte jeden zo siedmich divov Trnavského kraja, zázračná voda z Arténskej studne na námestí v Dechticiach, alebo prameň zvaný Florijánko. Piešťany – kúpeľné mestečko, hodnoverná správa ako o kúpeľoch, pochádza už z roku 1549.                                                                                                                                                         Bicyklovanie – kam len oko dovidí, tam sa môžete vybrať na bicykloch, ktoré sú pre Vás pripravené. Naši kolegovia Vám radi budú robiť spoločnosť a ukážu Vám tie najzaujímavejšie lokality nášho kraja. Výlety – Dobrá Voda, Smolenice, Bradlo a mnohé iné miesta sú na dosah pre zdatnejších cyklistov alebo na celodenný výlet skupiny alebo rodín s deťmi. Dolné Dubové je známe aj tým, že dýcha históriou. Len zopár kilometrov poľnými cestami Vás privedie k zrúcaninám kláštora na Katarínke, alebo ku krásnemu zámku v Smoleniciach.

Vybavenosť objektu

Ubytovanie u nás - od roku 2012 poskytujeme ubytovacie služby v 8 dvojlôžkových izbách na 1. podlaží, v piatich veľkých izbách a apartmáne na 2. podlaží. Pekný výhľad z terasy a úplné ticho vo večerných a nočných hodinách Vás určite poteší a presvedčí stráviť ďalší deň v našom penzióne. U nás nájdete ubytovanie, bar a reštauráciu, wellness a saunu, poľovnícku kolibu, požičovňu člnkov, požičovňu bicyklov a multifunkčné ihrisko. Po únavnom dni môžete relaxovať na sklenenej terase, zahrať si stolný futbal, či vychutnať pohár dobrého vína. Návštevníci majú na objednávku k dispozícii welnes - parnú a fínsku saunu, jacuzzi a malý bazén s protiprúdom.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu