Areál športov | Ubytovaniearelax
     

Areál športov

Popis objektu

Už od roku 1984 poskytujeme služby v oblasti cestovného ruchu, poriadame školy v prírode, športové sústredenia pre kolektívy aj jednotlivcov, lyžiarske kurzy zjazdového a bežeckého lyžovania, zabezpečujeme firemné školenia, rodinné oslavy, stretnutia i svadby.
Ako novinku pripravujeme kurzy prežitia, pod vedením odborných inštruktorov, trojdňové a päťdňové pobyty cykloturistov v ľahkých i ťažkých terénoch v okolí Poľany a Bykova.
Amatéri aj profesionálny športovci, vyznávači turistiky, cykloturistiky a prírody, rodiny, s deťmi aj dôchodcovia, najrozličnejšie vekové kategórie u nás nájdu podmienky pre svoje aktivity.

Podpoľanie a Veporské vrchy – najkrajšia lokalita Slovenska.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 904 183 450

E-mail: info@arealsportov.com

Webová stránka: www.arealsportov.com

GPS súradnice:48.5802608. 19.6340425
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V zimnej sezóne ponúkame zjazdové lyžovanie a snowboarding pre menej, ale i viac náročných lyžiarov i pre začiatočníkov a rodiny s malými deťmi. Lyžiarsky svah je pravidelne upravovaný a zaujímavý malou radov na vlek. Čakacia doba je minimálna.

Kto uprednostňuje bežecké lyžovanie, môže si svoje schopnosti otestovať na bežeckých tratiach v rôznych dĺžkach od 1 – 10 km. Na tratiach sa pravidelne konajú rôzne preteky pre amatérov aj profesionálov. Zaujímavý je ,,beh za zdravím“, kde súťažia rodiny s deťmi. Víťazom je každý, kto príde do cieľa.

Môžete vyskúšať večerné korčuľovanie  na prírodnom klzisku s osvetlením, ktoré má atraktívnu atmosféru a spestrí pobyt v zariadení. Pre futbalistov – profesionálov, najmä pre mládežnícke kategórie, poskytuje okolie vinikajúce podmienky na letnú a tvrdú zimnú prípravu. K dispozícii je aj ihrisko o rozmeroch 100 x 45 m. Snehová vrstva je utláčaná snežným pásovým vozidlom a takto upravený sneh imituje prípravu na pieskovom povrchu.

Vybavenosť objektu

V športovom areáli je celoročná prevádzka s celkovou kapacitou 51 lôžok = 2 a 4 lôžkové izby, 3 apartmány. Kapacita jedálne 54 miest. Stravovanie je možné, plná penzia, alebo polpenzia. Športové možnosti a aktivity: tenisový kurt s osvetlením, tenisová stena s osvetlením, basketbal, volejbal s osvetlením, sauna, turistika, cykloturistika, lyžiarské bežecké trate 1 - 10 km, futbalové ihrisko 100 x 45 m, upravený lyžiarsky svah, korčuľovanie na prírodnom klzisku s osvetlením.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu