Villa Krejza | Ubytovaniearelax
     

Villa Krejza

Popis objektu

Vitajte v Tatrách!  Na Peknej Vyhliadke v Hornom Smokovci Vás radi privítame v našom penzióne Villa Krejza. Ponúkame celoročne a cenovo dostupné ubytovanie v útulnom novootvorenom penzióne. Je situovaný v ideálnej lokalite pre aktívne strávený oddych spojený v zime s lyžovačkou a v lete s turistikou vo vysokých Tatrách. Už názov adresy sľubuje pekné výhľady do okolia. Za jasného počasia sa pred vami otvorí krajina od Levoče  po Nízke Tatry, svojou blízkosťou vás uchvátia tatranské štíty.

Každý deň ponúkame vždy čerstvé raňajky formou bufetu, s dôrazom na kvalitné domáce potraviny.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jožko & Stanka Pavčíkovci

Tel.č: +421 905 119 947, +421 52 44 22 502

E-mail: info@villakrejza.sk

Webová stránka: www.villakrejza.sk

GPS súradnice:N 49°08.350´ E 020°13.935´
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie  Villa Krejza  poskytuje bohaté možnosti turistických výletov po tatranských dolinách a končiaroch, kultúrnych a historických pamiatkach. Dopravné spojenie zabezpečuje električka, ktorá premáva do Tatranskej Lomnice a na Štrbské Pleso priamo zo zastávky Pekná Vyhliadka za penziónom . Z Horného Smokovca je to do Starého Smokovca len 10 minút chôdze a môžete sa vyviesť novou pozemnou lanovkou na hrebienok.

Starý Smokovec je východiskovým bodom pre mnoho zaujímavých výletov.  Hneď niekoľko túr a prechádzok sa začína na Hrebienku, ktorý je od Smokovca vzdialený len 2 km. Dostanete sa naň pešo alebo novou pozemnou lanovkou. Z Hrebienka vedú cesty do dolín Malá Studená a Veľká Studená. Malá Studená dolina ponúka pestrú paletu výletov: Studenovodský vodopád, Rainerova chata, Zamkovského chata a Teryho chata 2015 m.n. m. Vo Veľkej Studenej doline zas môžete navštíviť Zbojnícku chatu. Z Hrebienka sa taktiež dá napojiť na Tatranskú magistrálu, ktorá je označená červenou značkou a pokračovať môžete, buď smerom na Sliezsky dom, alebo na Skalnaté Pleso vedie i sedačková lanovka.

Vybavenosť objektu

V objekte sa nachádzajú 2 dvojposteľové apartmány o rozlohe 35 m2, poskytujú ubytovanie 4 osobám s možnosťou prístelky. Sú vybavené okrem iného modernými kuchynkami, sprchovacím kútom, TV a internetom. Dvojposteľová izba typ A o výmere 35 m2 komfortne zariadené s balkónom a možnosťou prístelky. V izbách je k dispozícii kúpeľňa so sociálnym zariadením, TV a internet. Dvojposteľová izba typ B komfortná izba s francúzskym balkónom, kúpeľňou a sociálnym zariadením. Bezbariérová izba má bezbariérovú výbavu, vrátane špeciálnej kúpeľne a vybavenia. Štruktúra budovy penziónu je takisto prispôsobená aj pre imobilných hostí. Hostia si môžu zapožičať detskú postieľku, využívať lyžiareň, či úschovňu bicyklov v objekte. Pre deti sme vybavili detský kútik a je pre ne prispôsobená aj záhrada so šmýkačkou, pieskoviskom a hojdačkou. A kým sa budú deti hrať, vy môžete využiť služby denného baru a sledovať deti z krásnej terasy, kde slnko svieti po celý deň.

Návšteva s domácim miláčikom

Nie, sem si nemôžete priniesť svojho domáceho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu