Chalupa na predaj | Ubytovaniearelax
     

Chalupa na predaj

Popis objektu

Chalupa je na predaj – volajte 0903 619 044.

Chalupa Tatranka sa nachádza v Hornej Lehote, ktorá je schovaná medzi sviežimi lúkami a pasienkami na konci malej dedinky s počtom obyvateľov 584 v nadmorskej výške 640 m.n.m. v krásnom prostredí Národného parku Nízkych Tatier.  ( NAPANT od roku 1978). Parkovanie zdarma priamo pred chalupou. Maximálne súkromie,  chalupa je ohradená aj s malou predzáhradkou, malým dvorom s terasou pri skale a horskou členitou záhradou s ohniskom pod smrekmi. Z predsiene sa vchádza do kuchyne s valendou, kachlami, chladničkou mikrovlnkou, rýchlovarnou konvicou, vybavenou kuchynskou linkou s jedálenským stolom a všetkým vybavením pre stolovanie. Z kuchyne sa dá prejsť do väčšej izby s dvomi valendami, rozkladacou sedačkou, konferenčným stolom s kreslami, televízorom, satelitom, DVD prehrávačom a rádiom. Na druhej strane kuchyne sa nachádza kúpelňa s vaňou, umývadlom a wc.   Dole sa nachádza samostatná izba vybavená manželskou posteľou s kúpeľňou – sprchovacím kútom, umývadlom a wc. Za chalupou sú dve drevené koliby, jedna letná miestnosť na zábavu a grilovanie, druhá je samostatná na drevo,  možnosť zariadiť na obývaciu kolibu. Obe sú ručne pomaľované vlastnými vzormi ako v Čičmanoch.         

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: 0903 619 044

E-mail: info@chalupatatranka.sk

Webová stránka: www.ubytovaniearelax.sk

GPS súradnice:48.8394928 19.5476277
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Leto: Výlety do krásnej, sviežej a zdravej okolitej prírody, nekonečné turistické a cykloturistické trasy. Možnosť rybolovu na 3 rybníkoch pstruhy i kapre. V katastri obce sa nachádza Krpáčovské jazero – možnosť kúpania i člnkovania. Opekanie a grilovanie na ohníku priamo na svojej záhrade. V panenskej Tatranskej prírode si prídu na svoje aj hríbari a bylinkári. Zima: Obec má svoj lyžiarsky vlek s bufetom, klzisko, pre náročnejších je v okolí 9 lyžiarskych stredisk – Chopok Juh, Tále, Čertovica, Mýto pod Ďumbierom, Krpáčovo, Vyšná Boca, Hronec, Čierny Balog, Bačova Roveň. Zaujímavosti: Pamätná izba Sama Chalupku, zvonica, evanielicky i rímskokatolicky kostol, Bystrianská jaskyňa, jaskyňa Mŕtvych netopierov, Černohorská železnička Chvatimech – zážitok pre deti i dospelých. Pri dedinke salaš s možnosťou zakúpenia čerstvej a pravej žinčice i sira. Jazda na koni a mnoho ďalších zážitkov.

Vybavenosť objektu

kuchyňa, sprchový kút, kúpelňa s vaňou, gril, televízia, DVD prehrávač, parkovanie pri objekte, terasa

ohnisko na záhrade, kúrenie - kachle na pevné palivo, plynoví ohrievač, elektrický ohrievač, kuchyňa - komplet vybavená na varenie a stolovanie, chladnička, mikrovlnná rúra, rychlovarná konvica.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu