Penzión Kállai | Ubytovaniearelax
     

Penzión Kállai

Popis objektu

Penzión a Vináreň Kállai,

nájdete v okrese Lučenec v peknom prostredí  Cerovskej vrchoviny v meste Fiľakovo.                                                                                               Ponúkame Vám útulné ubytovanie  s polpenziou, raňajky sa podávajú formou švédskych stolov. Pre našich hostí máme pripravenú sezónnu kuchyňu a v jedálnom lístku nechýbajú ani typické domáce a zahraničné maškrty. Radi by ste zorganizovali svadbu, rodinnú oslavu, firemnú akciu, teambulding, sústredenie pre športové kluby, alebo chcete prekvapiť najlepšieho kamaráta tajnou oslavou. Zabezpečíme Vám krásne priestory, výzdobu, catering a čokoľvek čo Vás len napadne. Ponúkame Vám priestory s kapacitou 30 alebo 120 miest na sedenie. Neváhajte a kontaktujte nás pre bližšie informácie.   

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 (0) 907 347 543

E-mail: kallai@georgica.sk

Webová stránka: www.kallai.georgica.sk

GPS súradnice:napr. 48° 09' ; 19° 04'
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Navštívte našu Reštauráciu a Bar, otvorené Pondelok – Sobota od 7:00 do 22:00 hod. Vináreň je otvorená každý Piatok od 18:00 do 02:00 hod. V Sobotu po dohode s majiteľom. Organizujeme: Spoločenské akcie, Firimné podujatia, Ochutnávky vín, Rodinné oslavy i svadby. 

V okolí môžete navštíviť Fiľakovský hrad – hrad sa nachádza na vrchole skaly v centre Fiľakova. Významnú prírodnú pamiatku Belinské skaly sú súčasťou CHKO Cerová vrchovina, Soví hrad, Rozhľadňu na Mačacej, Termálne kúpalisko Novoland, Pohanský hrad, Kamenný vodopád alebo hrad Šomoška. Počas Vášho pobytu sa môžete venovať príjemným romantickým prechádzkam popri riečke Belina alebo spoznávaniu tunajších kultúrno-historických pamiatok. Môžete navštíviť vodnú nádrž Ľadovo s možnosťou rybolovu, člnkovania a športového vyžitia. 

Vybavenosť objektu

Pre našich hostí ponúkame 3 druhy príjemných, naturálne zariadených izieb v tichom prostredí, ktoré spĺňajú najvyšší štandard. KÁLLAI** - 50m2 - vlastná terasa, sauna, písací stôl, širokouhlý TV a minibar. KLASIK* - kapacita: 5 dvojlôžkových izieb a 4 dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky pre 2 osoby v každej izbe.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu