Hotel SKI | Ubytovaniearelax
     

Hotel SKI

Popis objektu

Hotel SKI Záhradky **   sa nachádza v srdci obce Demänovská Dolina v lokalite Záhradky na severnej strane horského masívu Chopok v Národnom parku Nízke Tatry.

Hotel je situovaný 50 m od nástupnej stanice lanovky priamo na Chopok. Lokalita Záhradky je veľmi populárna pre všetky vekové kategórie vo všetkých ročných obdobiach. Letný areál v Jasnej ponúka širokú škálu využitia pre každého. Zabaví sa senior, dospelí, aj ten najmenší. Treba to len zažiť.

Hotel ponúka ubytovanie v 39 dvojposteľových izbách, kde je možnosť prístelky a v 3 štvorposteľových – rodinných izbách. Všetky izby sú nefajčiarske a majú vlastnú kúpeľňu, TV a WiFi. Nezabudnite navštíviť aj náš štýlový Al Pačin bar, kde ponúkame chutné sezónne špeciality. Čapujeme vychladené Svijany a pri špeciálnych príležitostiach Vás občerstvíme z ľadových pohárikov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 (0) 444 327705 +421 (0) 908 679 913

E-mail: hotelski.info@gmail.com

Webová stránka: www.hotelski.sk

GPS súradnice:napr. 48. 969324° 19.581236799999942°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Priamo pri hoteli SKI sa nachádzajú tieto atrakcie: Lanová dráha priamo na Chopok odkiaľ je možnosť turistického výletu priamo k hotelu, po ceste na Vás čaká množstvo atrakcií. Adrenalín park pre zjazdové bicykle, terénne káry, off-road kolobežky, k dispozícii je aj požičovňa. Nástup na turisticky značené chodníky. 5 minút pešou chôdzou od hotela sa nachádza multi-funkčné športové ihrisko.                                                                                                                   Od nás je všade blízko – typy na výlet: Člnkovanie v Jasnej, Drakopark Chopok, Bungee Trampolína, Ľanový park Tarzánia, Vyhliadková veža, Vrbické pleso, Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa, Bobova dráha, Aquapark Tatralandia, Auquapark Bešeňova, Važecká jaskyňa, Múzeum liptovskej dediny Pribylina, Stanišovská jaskyňa, Podzemie pod vežami, Medvedia Štôlňa, Liptovský hrad, hrad Likava a hrad v Liptovskom Hrádku, Archeologické nálezisko Havránok, Horolezecký areál Machnatô, Športový areál XSPORT, Požičovňa elektro-bicyklov, Mara FUN, Cyklotrasy, Zjazd na kolobežke dole Žiarskou Dolinou, Paragliding tandem, Vyhliadkove lety vrtuľníkom ponad Liptov, Vlkolínec – obec ktorá je 20 rokov UNESCO.

 

Vybavenosť objektu

V našom hoteli sa nenachádza wellness, avšak spolupracujeme z TOP wellness hotelmi v našom okolí kde naši hostia môžu ulahodiť svojmu telu po krátkej jazde autom alebo príjemnej prechádzke za veľmi priaznivé zľavnené ceny. Hotel hosťom ponúka služby ako: predaj lístkov na lanové dráhy a do aquaparkov, bar a reštauráciu s príjemnou letnou terasou, bezplatné WiFii v celom hoteli, bezplatné parkovanie, x-box, biliard stolný futbal, letné grilovanie, ohnisko a zlaňovací trenažér.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu