Ubytovanie U Tuláka | Ubytovaniearelax
     

Ubytovanie U Tuláka

Popis objektu

Víta Vás Ubytovanie U Tuláka v krásnej horskej obci Telgárt pod ospevovanou Kráľovou hoľou pri prameni Hrona. Výborná poloha ubytovania Vám ponúka relax, oddych, šport – turistiku, cykloturistiku celoročne.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch, ktoré Vám zaručujú nerušené pohodlie.

Tešíme sa na Vašu návštevu

Obec Telgárt vznikla v prvej polovici 14. storočia pri prameni Hnilca, vo východnej časti Horehronskej kotliny okresu Brezno v Banskobystrickom kraji. Prvá písomná zmienka o obci sa našla v Jágerskej kapitule a je z roku 1326.

Kontakt

Kontaktná osoba: Libuša Tuláková

Tel.č: +421 048 194 409, 0948 008 148

E-mail: libusa.tulakova@gmail.com

Webová stránka: www.ubytovaniearelax.sk

GPS súradnice:20.1852° 48.8516°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie Ubytovania  U Tuláka Vám ponúka bohatú ponuku na vidiecku turistiku, cykloturistiku, výlety do Slovenského raja, Národného parku Muránska planina, Spišsko- gemerského krasu, Slovenského rudohoria, Nízkych a Vysokých Tatier. Milovníci rybolovu môžu od nás vyraziť na Palcmanskú Mašu s možnosťou rybolovu, alebo sa zabávať rôznymi vodnými športami. Zašportovať si môžete na neďalekom tenisovom kurte, futbalovom ihrisku alebo si môžete zajazdiť na koňoch – v ranči Pod bielou skalou. 

V obci Telgárt sa nachádzajú 4 lyžiarske vleky, prírodná ľadová plocha, výborne upravené terény na bežky a sánkovanie. V Ski Telgárt môžete využiť požičovňu lyží, topánok, snowboardov a servis. Občerstviť sa môžete v bufete. Zalyžovať si môžete aj stredisku Stodolisko a Tresník, ktoré sú navzájom prepojené a ponúkajú spolu 5 vlekov.              

Vybavenosť objektu

3-lôžkový apartmán má samostatný vchod, kompletne vybavenú kuchyňu na varenie a stolovanie. Samostatnú izbu s krbom a soc. zariadením - umyvadlo, vaňa so sprchou a wc. Druhý 6-lôžkový apartmán má samostatný vchod. Na prízemí je kompletne zariadená kuchyňa, jedálenský kút a spoločenská miestnosť. V podkroví sú 2 izby: 2-lôžková a 4-vlôžková ako aj soc. zariadenie - sprchovací kút, wc. Nechýba bezplatné WiFi pripojenie na internet. Relaxovať môžete aj v záhrade pod altánkom s ohniskom, grilom a kotlíkom na guláš. Využívanie vonkajšieho posedenia ako aj zapožičanie grilu, kotlíka a príslušenstvo poskytujeme našim hosťom zdarma. Drevo do krbu a ohniska sa dopláca podľa spotrebovania. Parkovanie pre Vaše auta vo dvore zdarma. Ubytovať sa môžete od 14:00 do 20.00, poprípade po dohode s majiteľom.

Návšteva s domácim miláčikom

Nie, sem si nemôžete priniesť svojho domáceho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu