Farma pod Melichovou skalou | Ubytovaniearelax
     

Farma pod Melichovou skalou

Popis objektu

Podpoľanie je známe nielen svojou kultúrou, krásnymi krojmi, ale hlavne svojou prírodou. Práve preto si ho za svoj domov vybrali Milan a Lucia Vágnerovci. Už na vysokej škole prišli na to, že chcú mať svoju farmu. Prispel k tomu aj ich pobyt v zahraničí. Po jedenástich rokoch usilovnej práce sa im to podarilo a dnes ponúkajú svojim zákazníkom nielen ubytovanie, ale aj domáce mliečne výrobky: mlieko, syr, tvaroh, jogurt a maslo.

Farma pod Melichovou skalou ponúka ukážky výroby a degustáciu jednotlivých produktov.  Tešíme sa na Vás.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vágnerovci

Tel.č: +421 (0) 907 449 941

E-mail: farma@podmelichovouskalou.sk

Webová stránka: www.podmelichovouskalou.sk

GPS súradnice:48.5888158° 19.46276600000046°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie Farmy pod Melichovou skalou je vhodné pre agroturistiku, turistiku, cykloturistiku, lyžovanie, rôzne atrakcie, pamiatky architektúry, kultúru – rôzne podujatia a folklórne slávnosti. 

TURISTIKA: Melichová skala – prírodná pamiatka, ktorá patrí medzi najpôsobivejšie útvary južného Podpoľania. Kopa – sopečný útvar nachádzajúci sa neďaleko od Melichovej skaly. Je to asi 500 m dlhý zvyšok čela lávového prúdu. Poľana – je najvyšším sopečným pohorím na Slovensku a patrí k najzachovalejším sopkám v Karpatoch. Kaľamárka – je jednou z početných dominánt na južnom svahu svahu Prednej Poľany. Vodopád Bystrô – patrí medzi najpôsobivejšie prírodné dominanty regiónu Podpoľanie. V roku 2014 bol Vodopád Bysrô vyhlásený za 7 div Poľany.  

ATRAKCIE: Zip wire – najdlhšia lanová dráha na Slovensku v Podpoľaní v meste Hriňova. Dĺžka 450 m, v údolí je najvyšší bod nad zemou 37m. Lanový park Košútka – novovybudovaný lanový park sa nachádza nad lesným potôčikom na začiatku lesa.   

PODUJATIA: Zažite Folklorné slávnosti pod Poľanou, Gazdovanie na Hriňovských lazoch – od roku 2010 vždy koncom augusta mesto Hriňova organizuje festival ,,Gazdovanie na Hriňovských lazoch“ Muziky pod Poľanou – festival ľudových hudieb. Očovská hruda – folklórny festival. Furmanská súťaž ťažných koní. 

Vybavenosť objektu

Farma pod Melichovou skalou poskytuje ubytovanie pre 12 osôb v troch priestranných 4-lôžkových izbách. Do ubytovacej časti vedie samostatný vchod. Všetky izby sa nachádzajú na jednom podlaží, spolu s kuchyňou. Každá izba je vybavená socialným zariadením - sprcha, umývadlo a wc. K dispozícii máte kompletne zariadenú kuchyňu na varenie a stolovanie s priestorom na spoločné posedenie a TV. Na spríjemnenie letných dní a večerov uvítate príjemné posedenie v altánku. Degustácia produktov z kravského mlieka - mlieko, maslo, syr, tvaroch, jogurt, v závislosti od sezóny a produkcie dojníc. Každá izba na Farme pod Melichovou skalou je vybavená propagačným materiálom, mapami a knižnými publikáciami o regióne. K dispozícii je aj knižnica v zastúpení rôznych literárnych žánrov a spoločenské hry.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu