Chalupa Sofia | Ubytovaniearelax
     

Chalupa Sofia

Popis objektu

Útulnú chalupu SOFIA nájdete v tichej, horskej obci VERNÁR, ktorá sa nachádza v chránenom prírodnom prostredí, na rozhraní národných parkov Slovenský raj a Nízke Tatry.

 Chalupa Sofia v rezervácii Vernárska tiesňava, je samostatný komfortne vybavený dom pod lesom s celoročným využitím. Obec Vernár sa nachádza v Prešovskom kraji, okres Poprad, podtatranský región s počtom obyvateľov 585. Prvá písomná zmienka pochádza z roku 1295. Komfortná a útulná chalupa poskytuje ubytovanie maximálne pre 20 osôb. Chalupa je dokonale vybavená na relax, varenie a stolovanie.

Tešíme sa na Vašu návštevu

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Mlynarčík

Tel.č: +421 (0) 903 905 494

E-mail: jozefmlinarcik@post.sk

Webová stránka: www.ubytovaniearelax.sk

GPS súradnice:48.927180° 20.278412°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Chalupa Vernár vyhovuje všetkým vekovím kategóriam svojou vybavenosťou a okolitou sviežou prírodou. Možnosť lesnej turistiky, cikloturistiky v lone prírody Slovenského raja. Máte možnosť navštíviť romantické rokliny a tiesňavy – Suchá Bela, Prielom Hornádu, Veľký Sokol, Piesky i Kláštornú roklinu. V blízkosti našej obce Vernár nájdete vzácne oblasti, ako je – Dobšinská ľadová jaskyňa, vodná nádrž Dedinky, Nízke a Vysoké Tatry. Navštívte kultúrne pamiatky Spiša a Gemera – Levoču, Spišský hrad, Betliar, Krásnu Hôrku. 

V zimnom období je tu pre milovníkov športu lyžiarske stredisko Vernár – Studničky 500 m od obce. Stredisko ponúka skvelú rodinnú lyžovačku pre začiatočníkov i náročných lyžiarov v nadmorskej výške 800 až 1000 m.n.m. Celková dľžka dosahuje 1400m s 3 lyžiarskými vlekmi s hodinovou prepravnou kapacitou 1800 osôb. Zjazdovky sú pravidelne upravované a umelo zasnežované. Bezplatné parkovisko sa nachádza priamo pod vlekmi. V lyžiarskom stredisku môžete využiť služby lyžiarskej školy, požičovne lyžiarskych potrieb, skiservisu , úschovne a bufetu. K dispozícii je i bežecká trať, pri dostatočnej snehovej pokrývke upravovaná.         

Vybavenosť objektu

V chalupe Sofia Vám ponúkame ubytovanie - maximálnu kapacitu 20 osôb. K vôli Vašemu súkromiu a pokoju chalupu prenajímame jednej skupine hostí. Rozloženie izieb v objekte: 2x2-lôžková izba so sociálnym zariadením - umyvadlo, sprchovací kút a WC. 4x2-lôžkové izby maqju k dispozícii spoločné sprchy s toaletou. Zabávať sa a oddychovať môžete v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, so satelitom a DVD prehrávačom. Možnosť varenia v kompletne vybavenej kuchyni na varenie a stolovanie - sklokeramická doska, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, umývačka riadu a s dvomi chladničkami s mrazničkou. Využiť môžete aj miestnosť na športove potreby - bicykle, lyže stď. Z relaxovať, oddýchnuť a zabaviť sa môžete v altánku, na peknej záhrade si môžete navariť guláš, alebo niečo chutné ugrilovať. Vaše deti sa môžu zahrať na trampolíne, hojdačke, šmýkačke alebo v pieskovisku. Parkovať môžete priamo v ohradenom dvore zdarma.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu