Orava Hotel*** | Ubytovaniearelax
     

Orava Hotel***

Popis objektu

Trojhviezdičkový Orava Hotel*** sa nachádza v jednom z najkrajších miest regiónu Orava. Hotel ponúka útulné ubytovanie a stravovanie od roku 2008. Celková kapacita hotela je 50 lôžok s možnosťou prísteliek. Stravovanie hostí je zabezpečené v reštaurácii ponukou medzinárodnej kuchyne. Kapacita reštaurácie je 85 miest. S flexibilnými salónikmi a možnosťami športových aktivít, je Orava Hotel ideálnym miestom pre Vaše pracovné stretnutia spojené s obedom, semináre, firemné podujatia a večierky, rodinné oslavy, svadby i aktívny oddych.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 (0) 539 4603, 0910 788 557

E-mail: oravahotel@oravahotel.sk

Webová stránka: www.oravahotel.sk

GPS súradnice:napr. 48° 09' ; 19° 04'
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Hotel Orava*** svojou polohou je vhodným východiskom do stredísk cestovného ruchu: termálne kúpalisko Oravice, Západné Tatry – Roháče, múzeum Oravskej dediny, Oravský hrad, Oravská priehrada.

Volný čas si môžete spríjemniť návštevou Meander parku Oravice s celoročnou prevádzkou, Termálnim kúpaliskom Oravice, Aquaparkom aquarelaxom Dolný Kubín, navštívte Hviezdoslavovú Hájovňu v Oravskej Polhore, poprípade návštevou turistický atraktívnych lokalít – Zakopané, Soľnú baňu Wielička v Poľsku neďaleko Krakowa, alebo navštívte kúpalisko Goracy Potok vzdialené 30 km.

Lyžiarske stredisko Skicentrum Vitanova sa nachádza priamo v obci – 3 zjazdovky o celkovej dĺžke 2,5 km, denne upravované, nenáročný terén vhodný pre začiatočníkov a hlavne rodiny s deťmi. V stredisku sa nachádza salaš, požičovňa lyží. Nadmorská výška vrcholu zjazdoviek 968m.n.m. a prevýšenie 220 m, celková prepravná kapacita 3600o sôb/hod. Pre zmenu lažiarského terénu môžete navštíviť Lyžiarské stredisko Zuberec Janovky, L.S. Zuberec Milotín, L.S. Zverovka – Spálená, Skicentrum Brezivica alebo Witow – Ski – Poľsko.      

Vybavenosť objektu

Ubytovacia kapacita hotela je 50 lôžok s možnosťou prístelky. V ponuke sú štandartné dvojlôžkové izby, dvojlôžkové izby Comfort, rodinné izby pre 4-5 osôb a bezbarierová izba. Všetky izby sú priestranné, útulne zariadené, s kúpelňou s WC, TV, telefónom a prístupom na internet. Check in: 14:00 hod. Check out: do 10:00 hod. Izby sú vybavené spojenými, alebo oddelenými pevnými lôžkami. Súčasťou väčšej časti izieb je balkón.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu