ORAVSKÝ HÁJ Garden Hotel & Resort | Ubytovaniearelax
     

ORAVSKÝ HÁJ Garden Hotel & Resort

Popis objektu

ORAVSKÝ HÁJ   Garden Hotel & Resort

Objavte čaro vidieckej prírody v hotelovom rezorte ORAVSKÝ HÁJ.

Hotelový komplex sa vyníma v priam nedotknutej prírode Oravy. Ponúka rozprávkové ubytovanie na Orave, poctivú domácu kuchyňu, zážitky na koňoch v krytej jazdeckej hale, pokoj a harmóniu vo wellness. Hotel disponuje  špičkovo vybavenou konferenčnou sálou, v ktorej je možné organizovať aj svadby a oslavy. Príďte si k nám oddýchnuť! Doprajte si neopakovateľný gastronomický zážitok v našej reštaurácii na Orave v podobe slovenských špecialít, pripravovaných podľa tradičných receptov alebo spoznajte unikátnu Tokajskú pivnicu na Orave!

Vstúpte s nami do rozprávky a nechajte sa unášať.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 435 393 781

E-mail: oravskyhaj@oravskyhaj.sk

Webová stránka: www.oravskyhaj.sk

GPS súradnice:napr. 48.3598544° 19.61061289999998°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Fascinujúci areál Oravský Háj Garden Hotel je citlivo vsadený do Oravskej prírody. Do územia Oravy na východe zasahujú výbežky Západných Tatier, nazývané aj Roháče. Zima na Orave je vďaka špecifickej miestnej klíme príjemná na lyžovačku. Najväčšie lyžiarske stredisko v oblasti je Kubínska hoľa. Najvyššie položeným oravským strediskom sú Roháče pri Zuberci. Jedna z najstrmších zjazdoviek na Slovensku sa nachádza v Malej Lučivnej. V blízkosti našeho strediska, len 1 km, sa nachádza Ski centrum Brezovica, Ski Oravice 12 km, Zverovka – Spálená 30 km alebo Orava snow – Oravská Lesná. V lete môžete navštíviť termálne kúpalisko v Oraviciach. Je slovenským unikátom, nakoľko je súčasťou lyžiarského strediska. Veľký aquapark s tobogánmi a welness je v Dolnom Kubíne. Medzi atraktívne kultúrne pamiatky Oravy zaradené v UNESKO je  evanielický drevený kostol v Leštinách a rímskokatolícky drevený kostol v Tvrdošíne. Celoročne otvorené kultúrne pamiatky v regióne sú Oravský hrad  v Oravskom Podzámku, Múzeum oravskej dediny v Zuberci a Oravská lesná železnica v Oravskej Lesnej. Milovníkom turistiky a cykloturistiky doporučujeme navštíviť Roháče, Juraňovú dolinu, Skorušunu a ine prekrásne miesta na Orave.

Vybavenosť objektu

Naša reštaurácia na Orave má kapacitu 50 ľudí, v ktorej sa podávajú aj raňajky formou bufetových stolov. Pri reštaurácii je možné využiť aj nový salónik s kapacitou až 30 miest a zimnú záhradu s kapacitou 36 miest. Kongresový hotel ORAVSKÝ HÁJ je vhodný na organizovanie: kongresov, konferencií, školení, firemných akcií, seminárov, prednášok, kurzov, tematických pobytov či obchodných stretnutí. K dispozícii je konferenčná sála s kapacitou až 100 osôb. Naše kongresové priestory sú vybavené špičkovou multimediálnou technikou. Pokoj a harmónia vo wellness - vo vitálnom svete Vám ponúkame: bazén s vírivkou, parný kúpeľ, fínsku a infra saunu, elektroliečbu, hydromasážnu vaňu, solárium, rôzne masáže, bankovanie, moxovanie, sviečkovanie, masáž lavovími kameňmi, aromaterapiu, rašelinové a parafínové zábaly. Hostia majú k dispozícii aj posilňovňu s bicyklami, stepperom, bežiacim pásom, s činkami, veslom, fitloptou či vibromax. Počas celého roka je možné si vychutnať aj naturálnu oxygenoterapiu.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu