Hotel***Plauter Kúria | Ubytovaniearelax
     

Hotel***Plauter Kúria

Popis objektu

Vítame Vás.

Hotel*** Plauter Kúria

sa nachádza 700 m od známeho termálneho kúpaliska Thermal Corvinus, v meste Veľký Meder v tichom nerušenom prostredí. Hotel je nezvyčajný v zmysle jeho veľkosti, vzhľadu, vecnej, duševnej hodnoty so zachovaním kultúrneho dedičstva a tradícií Žitného ostrova, zaslúžene nesie názov kúria. Naša obľúbená zrkadlová a tanečná sála poskytuje elegantný priestor na usporiadanie svadieb snov. Obrovský areál hotela poskytuje priestor na usporiadanie podujatí rôznych veľkostí, pritom môže ísť o firemnú alebo rodinnú akciu. Bezplatné parkovanie osobných automobilov je zabezpečené v areáli hotela.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 917 232 545

E-mail: info@plauterkuria.sk

Webová stránka: www.plauterkuria.sk

GPS súradnice:47.84867411352903° 17.775063350817845
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Máte radi prírodu?  Navštívte Číčovské mŕtve rameno, vzdialené 14 km. Mrtvé rameno Dunaja pri Číčove vzniklo v roku 1899, keď Dunaj pretrhol hrádzu. Toto územie 135 ha je chránenou prírodnou rezerváciou od roku 1964.         Gabčíkovo – vodné dielo vzdialené 20 km bolo dobudované v roku 1977 s cieľom zabrániť pravidelným záplavám Dunaja v oblasti Gabčíkova a maďarskéj dediny Nagymaros. Mesto Kolárovo, nachádzajúce sa 25 km od Veľkého Medera, kde je najdlhší most s celodrevenou konštrukciou v celej Europe 86 metrov. Mesto Komárno patrí medzi najstaršie mestá na Slovensku. Má bohatú históriu, kultúrne tradície a významné pamiatky. Nádvorie Európy tvorí komplex stavieb s typickými prvkami architektúry 45 európskych krajín a regiónov. Historické jadro hlavného mesta Slovenska Bratislava prináša mnoho pozoruhodnosti. Dávame Vám do pozornosti Bratislavský hrad, Slovenské národné divadlo, Dóm sv. Martina, Grassalkovichov palác, Michalskú bránu a Starú radnicu.

Vybavenosť objektu

Naším hosťom poskytujeme možnosť oddychu v dvojlôžkových izbách a apartmánoch ideálnych aj pre rodiny s deťmi. Izby sú nefajčiarske, vybavené vlastným sociálnym zariadením, televízorom, bezdrôtovým pripojením k internetu. Pohodlie ponúkame aj pre najmenších, a to zabezpečím malej postieľky. K dispozícii je aj jedna špeciálne vybavená izba s bezbariérovým prístupom. Mladomanželom ponúkame svadobný apartmán, ku ktorému patrí veľká terasa a manželská posteľ s baldachýnom. V tichom prostredí môžete využiť náš vonkajší bazén, požičovňu bicyklov, prenájom rybárskych potrieb pre športový rybolov priamo v našom areáli. Mate možnosť prežiť krásne chvíle a poznať svet z konského chrbta.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu