Penzión JAS | Ubytovaniearelax
     

Penzión JAS

Popis objektu

Pozývame Vás do útulného ubytovania na súkromí v svetoznamich kúpeloch Bojnice. Penzión JAS je rekreačné zariadenie, ktoré poskytuje svojim zákazníkom útulné prostredie s dostatkom súkromia. Ide o rodinný penzión disponuje veľkou, takmer dvoj-árovou oddychovou zónou. Penzión je situovaný len 5 minút pešej chôdze od historického jadra kúpeľného mesta Bojnic.

Maximálna kapacita penziónu JAS je 20 miest vrátane prísteľkov.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jožko Solárik

Tel.č: +421 (0) 905 604 471

E-mail: pension.jas@stonline.sk

Webová stránka: www.jasbojnice.sk

GPS súradnice:napr. 48° 09' ; 19° 04'
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Penzión JAS susedí s novovybudovaným školským ihriskom. Pred budovou penziónu je autobusová zástavka – priame spojenie na autobusovú a železničnú stanicu v Prievidzi. Čaká na Vás romantický zámok postavený v goticko – barokovom štýle, ktorý bol vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku. K zámku patrí aj park a približne sedemstoročná lipa. Pre návštevníkov zámku je prístupná aj jaskyňa nachádzajúca priamo pod zámkom. Súčasťou zámockého parku je zoologická záhrada, ktorá patrí k najstarším a najnavštevovanejším zoo na Slovensku. Ako jediná na Slovensku chová aj slony africké, orangutany bornejské a iné vzácne živočíchy. V amfiteátri neďaleko zámku majú návštevníci možnosť navštíviť predstavenie sokoliarov Aquila, ktorí predvádzajú lietanie, útoky a imitáciu lovu týchto dravcov. Svoju zručnosť tu predvádzajú aj členovia skupiny historického šermu Bojník. 

Naší hosti majú možnosť v lete navštíviť aj termálne kúpalisko Čajka, alebo majú možnosť navštíviť termálne liečivé kúpele s celoročnou prevádzkou. V blízkosti zámku a kúpaliska môžete navštíviť ďalšie atrakcie, ako napr. Dino-park.        

Vybavenosť objektu

Bezpečne uzavreté nádvorie poskytuje klientom okrem vlastných parkovacích miest , možnosť posedenia pri zastrešenom piknik centre - grile aj otvorenom ohni. V našom ubytovacom zariadení sú vítané aj rodiny s deťmi , na ktoré tu čaká hojdačka aj pre dospelých. Naši rekreanti radi využívajú na spoločenské posedenie a stolovanie veľkú slnečnú terasu, na ktorú je priamy vstup z penziónu. Maximálna kapacita penziónu je 20 miest s prístelkami.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu