AUTOKEMP RUDAVA | Ubytovaniearelax
     

AUTOKEMP RUDAVA

Popis objektu

AUTOKEMP   RUDAVA  MALÉ  LEVÁRE – Kemp pre rodiny s deťmi.

Autokemp RUDAVA sa nachádza neďaleko obce Malé Leváre, 40 km severozápadne od Bratislavy a 8 km od okresného mesta Malacky. Je súčasťou rekreačnej oblasti RUDAVA, v ktorej sa nachádza jazero so štrkovými a pieskovými plážami, obkolesené borovicovými lesmi. Miesto je vhodné na plávanie, slnenie,  rekreáciu a je dobrým východiskom pre pešiu turistiku a výlety na bicykloch po blízkom a širokom okolí.

Kemp je zameraný pre rodiny s deťmi, čomu zodpovedajú aktivity v areály  ATC. Výhodou Autokempu Rudava Malé Leváre je strategická poloha. Blízka dostupnosť do Čiech a Rakúska a zároveň kúsok od Bratislavy predurčujú toto miesto na ideálne miesto pre Vašu rekreáciu.

V súčastnosti sú v autokempe Rudava Malé Leváre k dispozícii nasledovné typy ubytovania: Stany – 320 miest na stanovanie s možnosťou pripojenia sa na elektrickú energiu. Karavány – 100 miest pre karavány s možnosťou pripojenia sa na elektrickú energiu. Bungalovy Čerešňa a Višňa – 2 kompletné vybavené bungalovy s vlastnou terasou. Chata Jelša a Breza – 2 izby, každá po 5 lôžok s vlastnou kuchyňou. Sociálne zariadenie a sprcha sa nachádzajú v areáli kempu. Turistická chatka – Ubytovanie pre nenáročných klientov. Jedna izba s 5 lôžkami. Na chodbe sa nachádza priestor pre bicykle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Pašková

Tel.č: +421 902 165 427, +421 902 934 344

E-mail: jana.hrobonova@autokemprudava.sk

Webová stránka: www.autokemprudava.sk

GPS súradnice:48.491261° 16.9565191
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Veľa zaujímavostí ponúka najbližšie okolie. Záhorácke múzeum vo Veľkých Levároch, Plavecký hrad v Plaveckom Podhradí. Opomenúť nesmieme ani Zámocký park s Pálffyovským zámkom. Alebo nič nerobiť a len tak ležať na pláži pri vode. Miesto Záhoráckej nížiny je druhým najväčším miestom v počte slnečných dní na Slovensku. K dispozícii je Vám sieť bufetov a požičovňa vodných športov a plážového vybavenia. V roku 2013 sa na pláži dobudovali kurty plážového volejbalu, na ktorých sa v auguste uskutočnili Majstrovstvá Záhoria v plážovom volejbale a Open volley Morava 2013.

Turisti, ktorí využijú Autokemp Rudava ako východiskový bod pre svoje výlety po okolí, môžu jeden deň stráviť v Lednicko – Valtickom areáli na Morave, nasledujúci deň  môžu byť ZOOZ v Bratislave a ten ďalší v Múzeu Napoleona nachádzajúceho sa v Niderosterreich v Deutsh-Wagrame vzdialeného len niekoľko km od Autokempu Rudava Malé Leváre.

Vybavenosť objektu

Náš autokemp je vybavený tak, aby sa zabavili deti i dospelý: Altánok na grilovanie, ohnisko, spoločenská miestnosť, minimúzeum mamuta, letné kino, kúpanie v jazere, občerstvenie, jazda na koni, hľadanie pokladu, čítanie rozprávok, zumba pre ženy, výlet do okolia pre ženy. PARKOVANIE - v kempe môžte parkovať s autom, caravanom a motocyklom priamo pri stane. SLUŽBY - grilovať môžte pod strechou v grilovacom prístrešku s posedením, opekanie je možné na určených miestach, k dispozícii sú novovybudované sociálne zariadenia, spoločenská miestnosť s TV, spoločenské hry, hračky pre deti. Na recepcii WiFi internet, k dispozícii posedenie, brožúry, letáky, mapy a hlavne dostanete od nás všetky potrebné informácie. Radi Vám vyjdeme v ústrety a zabezpečíme i aktivity, ktoré nie sú priamo v kempe. ŠPORTOVE VYŽITIE - pre najmenších autokemp Rudava poskytuje veľké ihrisko, preliezky, šmykľavky, hojdačky, kolotoč, pieskovisko, požičiavanie športových potrieb, spoločenské hry, usporiadanie rôznych športových súťaží. Pre milovníkov plážových športov sú veľké volejbalové ihriská, požičiavanie šlapacích lodiek, lodí, nafukovacích člnov, športové súťaže priamo vo vode. V kempe sa koná Zumba, máte možnosť si požičať badminton, volejbalovú loptu, bicyklom si pozrieť okolie alebo, si urobiť pešiu prechádzku do neďalekých lužných lesov. Autokemp taktiež poskytuje pre ubytovaných bohatý program kultúrneho leta.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu