Penzión Fortuna | Ubytovaniearelax
     

Penzión Fortuna

Popis objektu

PENZIÓN FORTUNA

Penzión Fortuna  Dudince sa nachádza v pokojnej lokalite, 1,5 km od kúpeľného areálu. Ak hľadáte príjemné a komfortné ubytovanie v tichej lokalite, penzión Fortuna je tá správna voľba.

V roku 2011 prešiel penzión Fortuna komplexnou rekonštrukciou interieru aj axteriéru, aby mohol poskytnúť našim zákazníkom príjemné a čisté prostredie pre ich oddych. Penzión disponuje piatimi apartmánmi s celkovou kapacitou 25 lôžok. V bare penziónu Fortúna Dudince si vyberiete z ponuky rôznych nápojov.

Penzión Fortuna v Dudinciach ponúka pre firmy a organizácie možnosť zabezpečiť kongresy, školenia, obchodné rokovania, outdoorové akcie a pod… Penzión prevádzkujeme ako Chránenú dielňu, od ktorej môžu zamestnávatelia nakupovať Náhradné plnenie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 (0) 907 433 892

E-mail: info@fortunadudince.sk

Webová stránka: www.fortunadudince.sk

GPS súradnice:48.16439086553866° 18.895252760852145
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Kúpeľné mesto Dudince Vám ponúka: Pre návštevníkov, ktorí majú radi trochu spoločenského ruchu sa organizujú tanečné večierky pri živej hudbe, koncerty, folklórne vystúpenia, kino,výstavy a iné podujatia. V okolí penziónu si môžete zašportovať – tenis, minigolf, volejbal, baskedbal, stolný tenis, biliard, plávanie, cykloturistiku, turistiku a môžete organizovať výlety za kultúrou a historickými pamiatkami. Navštívte Vitálny svet Wellness v kúpeľnom hoteli Rubín. Našim návštevníkom ponúkame špeciálne zľavy v spoločnosti Kúpele Dudince, a.s. LD Smaragd & Rubín na vybrané procedúry a služby. Zašportovať si môžete tiež v Sport centre v Kúpeľnom hoteli Rubín a kúpalisku Dudinka. Pozývame Vás na výlety do okolia: Skalné obydlia Brhlovce, Sebechleby, Sv. Antol, Hrušov, Kremnicu, hrad Bzovík, hrad Čabraď, Val obrov, Trubiaci kameň, okolité mestá  Krupina, Levice, Ostrihom, Budapešť.

 

Vybavenosť objektu

vo všetkých apartmánoch je Vám k dispozícii kompletné vybavená kuchynka a balkón, vlastná kúpeľňa, satelitná TV s plochou obrazovkou. V areáli Fortuna môžete využiť vybavenie na grilovanie, alebo guláš s priateľmi, či rodinou. Vonkajší bazén, ktorý je osvetlený, vyhrievaný a pripravený aj na večerné kúpanie, slnečnú záhradu s terasou, trampolínou pre deti a detské ihrisko. Naši hostia majú k dispozícii požičovňu bicyklov. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom areáli a je bezplatné. Parkovanie - zdarma, súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste - rezervácia nie je potrebná.

Návšteva s domácim miláčikom

Nie, sem si nemôžete priniesť svojho domáceho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu