Chata Pliešovce | Ubytovaniearelax
     

Chata Pliešovce

Popis objektu

Chata na prenájom Pliešovce. 

     Prajete si s rodinou alebo priateľmi užiť peknú dovolenku, či niekoľkodňový výlet? Ponúkame Vám ubytovanie v samostatnom rodinnom dome na spôsob chaty alebo chalupy, ideálne na stretávanie rodín a priateľov 4 – 8 osôb. 

     Majiteľ chaty Vás pozýva do svojho rozprávkového areálu, ktorý sa nachádza na okraji obce Pliešovce v okrese Zvolen, Banskobystrického kraja. Je situovaná v tichom prostredí Krupinskej planiny, Pohronia a Poiplia.

     Majiteľ chaty Vás pozýva do svojej rozprávkovej chaty – neváhajte, neoľutujete vy Vaše deti si prídete na svoje a Vaše telo Vám bude vďačné.     

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Konôpka

Tel.č: +421 (0) 905 612 186

E-mail: 0905612186@orangemail.sk

Webová stránka: www.chatanaprenajom.com

GPS súradnice:48.4239431° 19.156295499999942
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V okolí našej chaty Pliešovce je obrovské množstvo možností využitia voľného času. Príjemné využitie voľného času v zime aj v lete. Večer pri chate sa zvyknú pásť srnky. Pre Vaše ratolesti sa v parku nachádzajú detské preliezky, šmykľavka a hojdačky. V dedine sa nachádza veľká predajňa potravín, otvorená 7 dni v týždni.   Hneď za chatou sú polia, poľná cesta Vás zavedie do krásnej voňavej prírody. Pozývame Vás na vychádzky do okolia Pliešoviec a okolitých lesov na zbieranie húb, cykloturistiku. Navštívte Bezekov ranč – prechádzky na koňoch. V blízkosti je reštaurácia 600 m, salaš 6 km.    

V zimnom obdoby sa dosýta vysánkujete či dobre zalyžujete si na neďalekom miestnom lyžiarskom stredisku Tôčky, ktoré je vzdialené cca. 5 km, Kráľová vzdialená 35 km, Brestová – 40 km, Selce – 50 km.  

Letná rekreácia: môžete navštíviť rybník – 2 km, Krupinu – kúpalisko a priehradu – 16 km, Kováčovú a Sliač termálne kúpalisko – 26 km, Štiavnické jazerá – 35 km, Dudince termálne kúpele – 40 km. 

 

Vybavenosť objektu

Na prízemí chaty je kuchyňa, ktorá je vybavená komplet na varenie i stolovanie, aj bryndzové halušky si môžete navariť, či kávu si zalejete a deťom kakao spravíte. Chladnička Vám zase salámu postráži, pri krbe krásne večery s pohárom dobrého vínka strávite. Nachádza sa tu televízor s káblovkou, kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovacím kútom a toaletou. V podkroví sú 2 izby - prvá pekne zariadená ako obývačka , nachádza sa v nej manželská posteľ, samostatná posteľ, televízor a obývačková stena. V druhej izbe sú tri samostatné postele, dve z nich sa dajú roztiahnuť, konferenčný stolček a skriňa. Posteľnú bielizeň si treba doniesť aj dáke spoločenské hry či karty. Vonku nájdete drevené posedenie, dá sa aj grilovať, hojdačka a veľká záhrada, kde sa dosýta vyšantia nie len deti. V zime si tu môžete postaviť od snehuliaka až po iglu, v lete sa zas môžete vyhrať všetky loptové hry alebo vybíjanú či stolný tenis. Chata je oplotená s parkovaním pre 3 - 4 autá. Chatu Vám prenajmeme minimálne na 2 noci. Pri týždňovom pobyte Vám poskytneme zadarmo posteľné prádlo. Odporúčame priniesť si papuče, alebo šlapky, keďže sú všade plávajúce podlahy a na prízemí aj dlažba.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu