Hotel DETVA | Ubytovaniearelax
     

Hotel DETVA

Popis objektu

Hotel DETVA  sa nachádza v meste Detva, ktorá je centrom rázovitej oblasti Podpoľania. Detva, Sládkovičov kraj … alebo aj, Podpoľanie, je svojím prírodným charakterom vhodný pre letnú i zimnú turistiku.

Navštívte naše odbytové strediská: Reštaurácia a jedáleň – ani u nás nechýba kvalitná kuchyňa s typickými slovenskými jedlami. Pre milovníkov exotiky ponúkame špeciality ázijskej kuchyne ale aj medzinárodnej kuchyne. Denný bar je centrom diania v hoteli. O zábavu Disko sa Vám postaráme v Nočnej vinárni. Hotel Detva disponuje aj vlastnou cukrárskou výrobou, ktorá dodáva zákusky, torty a zmrzlinu pre všetky strediská Hotela Detva. Pozývame Vás do našeho Gazdovského domu, ktorý ponúka typické slovenské jedlá a špeciality, široký sortiment cukrárenských výrobkov, teplých a studených nápojov. V prostredí, ktoré je zariadené podla tradičných detvianskych zvyklostí.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 45 545 6480

E-mail: recepcia@hoteldetva.sk

Webová stránka: www.hoteldetva.sk

GPS súradnice:48.54145691157821° 19.40345400436945
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Milovníci panenskej prírody si prídu na svoje v Chránenej krajinnej oblasti Poľana, skalolezci na Kaľamárke, lyžiari na Poľane, Bielych vodách a Látkach, plavci i neplavci pri vodnej nádrži Ružiná, cyklisti ocenia priaznivé podmienky ako na cestnú, tak predovšetkým horskú cyklistiku s rôznymi stupňami obtiažnosti. Popri krásach prírody ponúka Podpoľanie aj množstvo príležitosti kultúrneho vyžitia. Je to kraj, kde ani v dnešnej modernej dobe neupadli tradičné ľudové zvyky, môžte vidieť kroje, stretnúť sa s tradičnou detvianskou hudbou, tancom, spevom, architektúrou, ale ja kúskom dávnej histórie – Divín, Vigľáš … A toto všetko je na dosah ruky našim hosťom.

Vybavenosť objektu

Prenajímame priestory na školenie - zároveň zapožičiavame pre školiteľov projektor na celý deň za 17,-€, možnosť bezdrôtového pripojenia na internet počas celého školenia, cena dohodou. Kompletná realizácia kultúrno - spoločenských akcií, svadieb, stužkových, banketov, sympózií, rautov, karov, rodinných osláv... Ubytovanie: 68 dvojposteľových izieb predstavuje 134 stálych a 23 príležitostných lôžok. Vybavenie izieb: kompletné sociálne zariadenie WC - sprcha, telefón, rozhlasový prijímač, chladnička, televízia so satelitným príjmom. Ubytovať sa môžte ja v našich apartmánoch.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu