Penzión Poloniny – Ulič | Ubytovaniearelax
     

Penzión Poloniny – Ulič

Popis objektu

Penzión Poloniny s reštauráciou – Ulič.

     Pozývame Vás do útulného penziónu Poloniny s reštauráciou, nájdete ho v obci Ulič, ktorá sa nachádza v Národnom parku Poloniny.  Park leží v okrese Snina v Prešovskom kraji. Náš penzión je otvorený celoročne, ako aj Národný park Poloniny, ktorý je zároveň súčasťou Biosférickej rezervácie Východné Karpaty.    

    V našom penzióne Vám poskytneme ubytovanie a stravovanie pre každú príležitosť – rodinné stretnutia s deťmi a priateľmi či pracovné stretnutia.

Tešíme sa na Vašu návštevu. 

 

 

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 (0) 915 317 172

E-mail: svetlana.chomova@centrum.sk

Webová stránka: www.ubytovaniearelax.sk

GPS súradnice:48,963918° 22,418596
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie nášho penziónu Poloniny je stvorené na turistiku a cykloturistiku. Môžete nazbierať huby a lesné plody. Navštívte vzácny park Poloniny ktorého niektoré časti – pralesy Stužica, Havešova a Rožok boli v roku 2007 zapísané do zoznamu Svetového dedičstva UNESKO. Spravte si túru na najvyšší vrch v okolí Kremenec 1 221m n.m. a nachádza sa na mieste, kde sa stretávajú hranice Poľska, Slovenska a Ukrajiny. V jedinom parku na Slovensku Poloniny, vo voľnej prírode  sa nachádza zubor hrivnatý v počte cca. 25 jedincov, ktoré boli vypustené v roku 2004. V národnom parku sa vyskytuje 5 981 známych druhov bezstavovcov a 294 druhov stavovcov.    

Zima láka bežkárov, lyžiarov a snovboardistov, môžu využiť miestny lyžiarsky vlek, ktorý prevádzkuje obec Ulič. Počas horúcich letných dní sa môžete osviežiť a zachytať si ryby v čistom Zbojskom potoku, alebo potoku Ulička. Okrem mnoho horských chodníkov je tu tiež niekoľko drevených kostolov prevažne z 18. storočia, ktoré sa stali vyhľadávané. Priamo v Uliči je zriadená Galéria miniatúr drevených kostolíkov. 

Vybavenosť objektu

Penzión Poloniny s celkovou kapacitou 20 osôb. Izby sú dvoj, troj a štvôrposteľové. Niektoré izby majú vlastnú kúpeľňu a televízor. Kapacita reštaurácie s krbom je 50 osôb + 20 miest v salóniku. Môžete si posedieť i na terase. K dispozícii máme internet, prenosný gril, môžete si zahrať stolný tenis. V objekte sa nachádzajú hracie automaty a terminál TIPOS. Parkovanie zdarma, priamo pri objekte. Využiť môžete úschovňu lyží a bicyklov.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu