MOUNTAIN APARTMENTS | Ubytovaniearelax
     

MOUNTAIN APARTMENTS

Popis objektu

MOUNTAIN apartments  Vám zaručia nezabudnuteľné zážitok z bývania, nevšedného dizajnu a vzhľadu. Štýlové apartmány sú situované v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Obec Ždiar je známa svojimi tradíciami, kultúrou, folklórom a ľudovou architektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj ,,perlou“ Tatier. Sú očarujúce v každom ročnom období. Vďaka blízkosti jaskýň, kultúrnych a historických pamiatok, termálnych kúpalisk, ktoré spolu s turistikou a inými športovými aktivitami zaručujú, že si tu každý nájde zdroj oddychu v zime, či v lete. Dovolenka v apartmáne je o pozitívnej energii a nezabudnuteľných zážitkoch.

Pozývame Vás navštíviť i naše prekrásne dva objekty – Penzión WINTER & SUMMER RESORT a  MOUNTAIN RESORT CHALETS – luxusné chaty, ktoré si môžete pozrieť a rezervovať v našom internetovom katalógu www.ubytovaniearelax.sk                                                                                                                                                                                                                                             

Tešíme sa na Vašu návštevu.    

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 917 864 096 +421 907 363 316

E-mail: info@mrz.skHATY

Webová stránka: www.mrz.sk

GPS súradnice:napr. 49. 2716439° ; 20. 262121°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V blízkosti našich MOUNTAINS apartments je mnoho príležitostí zažiť neopakovateľné zážitky.                                                       

Letné obdobie – prináša širokú paletu outdoorových aktivít. Okrem vychádzok do malebného ždiarskeho okolia je možné využiť mnoho miestnych adrenalínových aktivít: Bikepark Bachledova, jazdy na štvorkolkách vo voľnom teréne, paragliding, návšteva okolitých jaskýň, splavovanie Dunajca plťou, ako aj možnosť navštíviť neďaleké poľské mestečko Zakopane.

V zime – sa ponúka Ždiar ako jedno z najväčších lyžiarských stredísk na Slovensku ( viac ako 20 vlekov, väčšina s umelým zasnežovaním).

Vybavenosť objektu

V dome sa nachádza 9 samostatných apartmánov s vlastnou kúpeľňou, WC a kompletné zariadenou kuchyňou. Pri zariaďovaní boli použité výlučne prírodne materiály ako mramor, kameň a drevo. Prízemie: 3 apartmány z ktorých sú dve jednospálňové a jeden dvojspalňový. Vchod je z predu budovy, kde sa nachádza aj parkovisko pre tieto 3 apartmány. Prvé poschodie: 3 apartmány z ktorých sú dve jednospálňové a jeden dvojspálňový. Každý aparmán má balkón s prekrásnym výhľadom na tatranské štíty. Vchod je zo zadu budovy, kde sa nachádza aj parkovisko pre tieto 3 apartmány. Druhé poschodie: 3 jednospálňové podkrovné apartmány. Každý apartman má balkón s prekrásnym výhľadom na tatranské štíty. Vchod je zo zadu budeovy, kde sa nachádza aj parkovisko pre tieto 3 apartmány.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu