HOTEL BARBORA *** | Ubytovaniearelax
     

HOTEL BARBORA ***

Popis objektu
HOTEL BARBORA ***  sa nachádza v horskej obci Vyšná Boca, ktorá je východiskovým miestom pre túry do Nízkych Tatier. Hotel má celoročnú prevádzku, ponúka ubytovacie, stravovacie, kongresové, relaxačné a športové služby.                                                                                                                                                                                                                 
Hotel BARBORA ***  poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových a rodinných izbách, s možnosťou detskej postieľky. Náročnejší klienti môžu využiť tri apartmány.                                                                                
*Apartmány, 2-lôžkové izby a rodinné izby s možnosťou prístelky.   

* 2-lôžkové izby sú vybavené manželskými posteľami, príp. oddelenými posteľami - každá izba disponuje vlastným TV, sprchovým kútom a toaletou.                                                                                                                               

Rodinná izba typu 2 + 3  je zložená z dvoch buniek, v jednej bunke sú 2 pevné lôžka, v druhej bunke 3 pevné lôžka – na 1. poschodí v rodinných izbách je možné pripraviť 1 prístelku, na 2. poschodí 2 prístelky.                                           

*  Apartmán  LUX –   spálňa s manželskou posteľou + obývacia miestnosť s mini kuchynským kútikom (mikrovlnná rúra, varná kanvica, chladnička, kuchynský riad), sociálne zariadenie s rohovou vaňou (perličkový kúpeľ).                                                                                                                                                                                                         

*  Apartmán 3-lôžkový – manželská posteľ + pevné lôžko v spálni, obývacia miestnosť s mini chladničkou a sociálne zariadenie so sprchovým kútom.                                                                                                                                                         

* Apartmán 4-lôžkový – dve 2-lôžkové spálne + spoločná obývacia miestnosť s mini chladničkou a sociálnym zariadením so sprchovým kútom v každej spálni.

 

* priestory a vybavenie Hotela Barbora***  sú vhodné na organizovanie kongresov, firemných akcií, svadieb a rôznych druhov osláv    * wellness, šport, reštaurácia, denný bar    * v blízkosti hotela sa nachádza množstvo turisticky zaujímavých  miest a atrakcií

                                                                                                                          
Kontakt

Kontaktná osoba: Hotel BARBORA***

Tel.č: +421 918 777 279, +421 918 779 110

E-mail: hbarbora@hotelbarbora.sk, recepcia@hotelbarbora.sk

Webová stránka: www.hotelbarbora.sk

GPS súradnice:48.92573858645645, 19.750161048132327
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

 Región Liptov

Liptovský región so svojou atraktívnou polohou patrí medzi najnavštevovanejšie regióny Slovenska. Jeho rozloha je 2000 km2, okolo 50% plochy tvoria lesy. Obklopujú ho Vysoké a Západné Tatry a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu, Veľká Fatra na západe a Popradská kotlina na východe.

Cez Liptov preteká Váh v dĺžke 43,5 km a jeho prítok Belá. Medzi Liptovským Mikulášom a Ružomberkom sa nachádza známa priehrada Liptovká Mara. Je bohatý na minerálne a liečivé pramene, na jeho území sa nachádzajú viaceré známe jaskyne.

Územie liptovskej kotliny bolo osídlené už v praveku pred 6000 rokmi, významnú úlohu zohrali aj Kelti. Prvýkrát s a Liptov spomína v roku 1231 za panovania uhorského kráľa Ondreja II. Samostatná župa vznikla v druhej tretine 13. storočia. na Liptove žil ja  známi slovenský zbojník Juraj Jánošík, ktorého chytili v roku 1713 vo Valaskej Dubovej. Súčasťou historického vývoja Liptova tvorí baníctvo. V 13. storočí v období nemeckej kolonizácie vznikli banícke osady v údolí potoka Boca, kde sa dolovalo zlato, striebro, meď  a železo. V minulosti sa obyvatelia Liptova zaoberali pestovaním obilnín, zemiakov, konope a ľanu, neskôr bol rozšírený aj chov oviec. Výroba produktov z ovčieho mlieka, umelecký a výtvarný prejav pastierov podstatne ovplyvnili ľudovú kultúru regiónu.

Oblasť Liptova je bohatá na kultúrne pamiatky a je charakteristická svojráznou ľudovou architektúrou a folklórom – Sliače.Východná, Vlkolínec, Liptovské Sliače.  

Vybavenosť objektu

KONGRESOVÉ SLUŽBY - v našom hoteli je možnosť organizovať kongresy, školenia a semináre. Kongresová miestnosť s kapacitou 40 - 60 miest, podľa typu sedenia je vybavená počítačom, dataprojektorom, zabudovaným ozvučením, bezšnúrovým mikrofónom, premietacím plátnom, flipchartom a pripojením na internet cez WIFI alebo kábel. V prípade vyššieho počtu účastníkov školenia, ponúkame priestory reštaurácie. Ak majú účastníci školenia požiadavku deliť sa na viac skupín, vieme zabezpečiť ďalšie tri školiace priestory s kapacitou od 10 do 35 miest. Pre firemné podujatia a semináre ponúkame zvýhodnený balíček služieb s prenájmom priestorov i zariadenia zdarma. Hosťom i návštevníkom ponúkame aj služby Chaty Barborka a Ski centra Bačova roveň *** nachádzajúceho sa v bezprostrednej blízkosti hotela.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu