O nás

 

Dovoľte, aby som sa Vám prihovoril a predstavil. 

Cestovná agentúra Jozef Miština – UBYTOVANIE A RELAX, vznikla koncom  roka 2011. V cestovnom ruchu študujem a pracujem od roku 1972. Popri tom som sa venoval športu.

Už od mlada som sa snažil  reprezentovať svoje mesto,  okres, kraj a Slovensko v športe, konkrétne v zjazdovom lyžovaní. Pretekal som za mesto HANDLOVU, PRIEVIDZU, KOŠICE a neskôr za BRATISLAVU. Nešťastie osudu ma zrazilo na kolená, popravde povedané na invalidný vozík. Začal som znovu trénovať a naučil som sa po druhý krát v živote v Bojnických kúpeľoch chodiť. Po neuveriteľných dávkach driny som začal znovu lyžovať a bicyklovať. Po čase som už ako postihnutý športovec – paralympijonyk opäť začal reprezentovať naše Československo vo svete v zjazdovom lyžovaní a cyklistike.  

Podarilo sa mi vybojovať na paralympijáde v Nórskom Lillehameri, pre samostatné Slovensko a Slovákov, historicky prvé paralympíjske, či olympijské   medaily v roku 1994, 3 strieborné a 1 bronzovú medailu.

Na majstrovstvách sveta v Belgicku som vybojoval striebornú medailu v cyklistike roku 1994. Vtom istom roku som získal titul Posol Slovenska a stal som sa najúspešnejší športovec roka okresu Prievidza. Na majstrovstvách sveta v roku 1996 v Rakúskom Lechu som vybojoval v slalome  striebornú medailu. 

 „Reprezentoval som Vás i v Japonsku na paralympijáde v Nagane, tu som získal 2 strieborné a 2 bronzové medaile.“ 

 

Reprezentáciu a svoju činnosť v športe som zakončil paralimpijádov v Amerike v Salt Lake Sity. V roku 2003 mi bola udelená cena FAIR – PLAY.

Bola to dobrá a ťažká škola nie len v športe, ale i v mojej práci v cestovnom ruchu. Neustále cestovanie, ubytovanie, študovanie po celom svete v hoteloch, penziónoch, chatách, vilách, lyžiarskych strediskách i rekreačných areáloch.

Viete prečo som napísal túto športovú bilanciu?

Pretože ako som reprezentoval Slovensko a Slovákov v športe vo svete, tak by som Vás rád teraz reprezentoval a prezentoval na svojej i Vašej doméne – webovej stránke, “  ubytovaniearelax. sk „ Našim návštevníkom webstranky – ubytovaniearelax. sk a Vašim klientom prajem veľa krásnych a nezabudnuteľných chvíľ vo Vašich zariadeniach.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami

————————————————————————————————————————————-

Na webovej stránke budeme spoločne s Vami prezentovať v prvom kole Vaše Hotely, Penzióny, chaty a chalupy. V každej kategórii, len určitý počet. Ide nám v prvom rade o kvalitu a nie kvantitu. Pretože si uvedomujeme že ideme vytvárať katalóg pre Vás, ktorý Vám má pomôcť zvýšiť návštevnosť Vašich zariadení. Viete si predstaviť webové stránky či katalógy, kde je  niekoľko stovák či tisíc ubytovateľov alebo areálov. Ako objavia práve Vás?  Niekedy sa k Vám ani neprepracujú.

Chceme vytvoriť pre Vás prehľadný, ľahko ovládateľný portál, aby sa v ňom naši klienti jednoducho a príjemne orientovali. Aby videli aj  Vaše ubytovacie, stravovacie či rekreačné zariadenie.