Viac informácií k registrácii

<<< Späť na registráciu

Vážení ubytovatelia,

ďakujeme, že ste sa rozhodli zviditeľniť svoje zariadenie teraz už v našom spoločnom internetovom web katalógu www. ubytovaniearelax.sk.

Rozhodli ste sa správne, veď zbytočne sa nehovorí, že reklamy nie je nikdy dosť, ale tiež sa hovorí,  že najdrahšie lôžko je neobsadené lôžko. A preto sa tešíme na spoluprácu s Vami. Budeme sa snažiť nielen prezentovať Vaše zariadenie v katalógu, čím zvýšime návštevnosť Vášho objektu. Budeme pravidelne zverejňovať web stránku, na ktorej bude i Vaše zariadenie v rôznych masmédiách, ako sú rádiá, noviny, plagáty, ktoré sa budú roznášať priamo do domácností. Vytvárame pre Vás niečo nové s rozšírenými  službami a spoluprácou, ako bolo zvykom doteraz. Viac služieb za menej peňazí.

Okrem zaplatenia v našom katalógu neplatíte  viac žiadne provízie ani poplatky.   

Čo Vám ponúkame?

–   Poradíme Vám a pomôžeme zadarmo – na t.č. 0903 619 044 od 8:00 do 22:00 hod. každý deň, 7 dni v týždni, alebo nám napíšte e-mail: info@ubytovaniearelax.sk  Ak máte Skype, môžeme sa v kľude porozprávať a poradiť. Náš Skype: jozef.mistina1

Môžete nás navštíviť priamo v kancelárii cestovnej agentúry v Prievidzi, Garbiarská 33. Stretnutie si dopredu dohodnite na t.č. 0903 619 044

– Nemáte internet? Máte problém zaslať Vašu prezentáciu? Nevadí, kontaktujte nás na t.č. 0903 619 044, alebo zašlite Váš materiál na našu adresu 971 01 Prievidza, Garbiarska 33  a my Vám Vašu prezentáciu  zrealizujeme.

– V prípade, že nemáte svoju webstránku a máte o ňu záujem, taktiež Vám ju pomôžeme vytvoriť.

– V prípade záujmu nafotíme, alebo natočíme Váš objekt – interiér i exterier.

– Potrebujete renovovať Vašu chatu, chalupu, penzión, hotel či domácnosť, radi Vám pomôžeme. (Maľovať, tapetovať, obložiť kuchyňu, alebo kúpeľňu, potrebujete nové stierky) Obráťte sa na nás a mi Vám Vaše požiadavky pomôžeme zabezpečiť.  

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.


Prezentácia objektu


S vytvorením prezentácie Vašeho ubytovacieho, alebo stravovacieho zariadenia nebudete mať žiadnu starosť. Všetko spravíme za Vás. Stačí nám len dať súhlas naštudovať Váš areál. Ako nám dať súhlas?  Môžete sa sami zaregistrovať – Registrácia užívateľa na stránke  www.ubytovaniearelax.sk , alebo nám napísať email na  jozef.mistina.pd@gmai.com,  alebo zavolať na t.č. 0903 619 044

Vytvoríme Vám kompletnú prezentáciu – novú webovú stránku v našom internetovom katalógu www.ubytovaniearelax.sk  s fotkami Vašeho zariadenia, nekonečným textom s viacerými rečovými mutáciami, GPS súradnicami, mapou s označením Vašeho areálu, zverejníme všetky Vaše kontakty na Vás a Vaše zariadenie, samozrejme, ktoré si budete priať. Spravíme prekliknutie – prechod na Vašu domovskú stránku, pokiaľ ju máte. O Vašu novú web stránku v našom internetovom katalógu sa budeme počas celého obdobia starať a dopĺňať tak, ako si budete priať, potom už zdarma.               


Registrácia majiteľov objektuPo úspešnej  registrácii   

Vyberte si jeden z ponúkaných produktov – predplatné na  6,12,24 alebo 36 mesiacov. Vaše ubytovacie zariadenie bude zatriedené podľa Zbierky zákonov SR a vyhlášky Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky z 26. júna 2008, ktorou sa ustanovujú klasifikačné znaky pre ubytovacie zariadenia pri ich zaraďovaní do kategórií a tried.

Máte možnosť zviditeľniť svoje zariadenie aj v TOP prezentácii na hlavnej – prvej stránke. Keď si vyberiete balík, aj s TOP ponukou, 1 rok Vám poskytneme navyše zdarma. 

Po výbere a objednaní produktu, Váš areál naštudujeme, vypracujeme a zverejníme v internetovom katalógu www.ubytovaniearelax.sk následne Vám bude zaslaná faktúra k úhrade. Teraz môžeme objekt ponúkať k prenájmu a spolupracovať spolu na www.ubytovaniearelax.sk